Гурток "Бісероплетіння"

Керівник гуртка  Швець Тетяна Василівна.

Метою навчання гуртка «Бісероплетіння» є відродження одного із багатьох народних декоративно-ужиткових видів мистецтва.

Основним змістом  роботи гуртка  є  оволодіння  вихованцями  базових знань з бісероплетіння, розвиток творчих здібностей гуртківців, формування у них стійкого інтересу до занять у гуртках декоративно прикладного мистецтва. Діти навчаються нанизувати бісер різними способами, виготовляти з нього іграшки, прикраси, картини. На заняттях  діти  знайомляться  з різними видами бісеру, стеклярусу, методами їх кріплення.

Під час занять велика увага приділяється естетичному вихованню, розвитку фантазії та дрібної моторики пальців , художнього смаку, любові до народного рукоділля, до народних традицій. При роботі з бісером розвивається увага, старанність, акуратність і звичайно натхнення.

Прикраси з бісеру відомі з давніх часів усім народам світу. Техніка виконання передавалась з покоління в покоління, а разом з нею і оригінальні візерунки. На заняттях гуртка вихованці вивчають просте, ажурне, мозаїчне, фантазійне нанизування бісером, застосовуючи сучасні прийоми та техніку, які значно розширюють асортимент бісерних виробів. Приймаємо участь у різних виставках конкурсах , майстер-класах у закладі, громаді та  на обласному рівні.

Вихованці гуртка "Бісероплетіння" є постійними переможцями  обласного  конкурсу  виробів декоративно-ужиткового митсецтва "Творча  майстерня".