Гурток "Тістопластика "

Керівник гуртка  Войтенко Людмила Іванівна.

Тісто  - чудовий матеріал для мистецтва, і українці здавна ним користуються.  Вироби з тіста здавна використовуються як дитячі іграшки. Ці іграшки мають ліпитися дружно. Борошно, сіль, вода — доступні, екологічно чисті матеріали. Дітям дуже корисне це заняття, адже воно розвиває фантазію, знімає надлишкову емоційну напругу, вчить посидючості та відповідальності. Розвивається моторика пальчиків, покращується робота всіх органів дитини і самопочуття в цілому. До того ж, солоне тісто несе в собі масу позитивної енергетики. А ручна робота — це духовна робота, вона цінувалася у всі часи.

Солоне тісто в останні роки стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Вироби з тіста – стародавня традиція, але їм знаходиться місце і в сучасному світі, тому що зараз цінується все екологічно чисте і зроблене своїми руками. Тісто – матеріал дуже еластичний, легко набуває форми і вироби з нього досить довговічні. Робота з ним приносить задоволення і радість.

На заняттях ми з вихованцями ліпимо і малі вироби і вчимося складати композиції. Полюбляють діти ліпити тварин, казкових персонажів та улюблених героїв з мультфільмів. Дівчаткам подобається ліпити різноманітні квіти та складати з них композиції.