Гурток "Образотворче мистецтво "

Керівник  гуртка  Бачинська Валентина  Сергіївна.

Гурток «Образотворче мистецтво» - це потужний творчий заряд для дітей. Тут розкривається талант кожного. Заняття у гуртку «Образотворче мистецтво» - це відмінна можливість розвинути свої творчі здібності і відчувати себе справжнім художником. У гуртку навчаються  діти від 6 до 16 років. Програма розрахована на 7 років навчання.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з багатьма видами образотворчого мистецтва. Мета кожного заняття -  допомогти вихованцям реалізувати свої уявлення, поняття та почуття через малюнок, користуючись художніми матеріалами та інструментами, підбирати кольори залежно від емоційного змісту образу. Вихованці навчаються послідовності роботи під час малювання. У дітей виховується інтерес і любов до творчого надбання Батьківщини, а також до культури та мистецтва інших народів.

Вихованці є активними учасниками різних конкурсів та виставок районного, обласного та республіканського рівнів.