Хореографічний гурток "Квітень"

Керівник  гуртка  - Тиндиринда Алла Віталіївна

Гурток  створений  у 2022 році. В колективі займаються талановиті та обдаровані діти віком від 5 до 14 років. Хоча колектив ще зовсім молодий і склад має не великий, його вихованці  завзято працюють, навчаються, здобувають нові вміння та прагнуть виступати на сцені, їздити на конкурси та фестивалі.

Головна мета роботи гуртка є розвиток та підтримка обдарованих та талановитих вихованців. Формування хореографічних та творчих здібностей засобами хореографії.

У планах  керівника колективу «Квітень» навчати дітей танцювати якомога професійніше, любити танець і звичайно ж демонструвати свій талант на різноманітних сценах. Керівник колективу «Квітень» справжній фахівець, великий ентузіаст і досвідчений педагог. Відносини з вихованцями та їх батьками ґрунтуються на довірі, повазі, вимогливості, справедливості, педагогічній етиці. Колектив знаходиться на початку свого творчого шляху, тому  у нього все попереду, і виступи, і перемоги.